Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání   


Zprostředkování zaměstnání

Prvotně se při poptávce firmy rozhodujeme, zda pro ni hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance, plus DPH 21%. Pokud ani po hledání vhodného zaměstnance nenalezneneme nebo oslovení nemají zájem, doporučíme rovněž využít Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce a nabídky práce a brigád od firem

Inzerci lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování vložením inzerátu přes šedé tlačítko "Vložit novou nabídku, inzerát!. JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem. Inzerce prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).


Podmínky pro inzerenty
Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po vložení inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat naše podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při vložení inzerátu, nabídky.TOP nabídka

Druh práce: Pomocné a montážní práce pro vzduchotechniku v Ostravě a okolí

Datum zveřejnění: 24.06.2022 20:40 hod
Kontakt: Hynek Bajgar, 602 767 713, KT Vzduchotechnika
E-mail: hynek.bajgar@ktvzduchotechnika.cz
WWW: www.ktvzduchotechnika.cz
Informace: Hledáme brigádníky od 18 let na pomocné a montážní práce pro vzduchotechnická zařízení v Ostravě a okolí. Pracovní doba 6.30-15.00 hodin, nástup možný ihned, mzda 150,- Kč / hodina.TOP nabídka

Druh práce: Projekční činnost ve stavebnictví v Ostravě-Porubě   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 27.05.2022 15:02 hod
Kontakt: Dana Kaniová - 777723344, Energetické a projekční centrum ENERGO-STEEL v Ostravě-Porubě
E-mail: energo@energo.cz
WWW: www.energo.cz
Informace: Energetické a projekční centrum ENERGO-STEEL v Ostravě - Porubě hledá stavaře pro projektování převážně rekonstrukcí bytových a rodinných domů a občanské vybavenosti. Vhodné i pro absolventy (HPP/OSVČ) nebo pro studenty vyšších ročníků stavební fakulty na brigádu s možností následně nastoupit do zaměstnání.Druh práce: Stáže ve společnosti Tesla Gigafactory Berlín (Německo)

Datum zveřejnění: 27.05.2022 15:14 hod
Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo)
WWW: www.tesla.com/cs_cz/careers/internships
Informace: Stále můžete nastoupit na stáže pro studenty v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic. Pomozte urychlit globální přechod k udržitelným zdrojům energie
Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo) je nejvyspělejší velkokapacitní výrobní závod elektromobilů na světě.
Příležitosti pro studenty - Stážisté společnosti Tesla řeší praktické projekty a výzvy v oblasti designu, neustále převracejí konvenční postupy a posouvají hranice. Od stážistů očekáváme stejně kvalitní výsledky jako od našich zaměstnanců na stálý úvazek – proto u nás také často stálý úvazek najdou.
Síť otevřená všem - Zažijte individuální mentorování, interaktivní networkingové akce a týdenní semináře v naší výjimečné komunitě odborníků. Stážisté společnosti Tesla spolupracují napříč obory a produktovými řadami, bez ohledu na hranice. Všichni se podílejí na naší společné misi urychlit ve světě přechod k udržitelným zdrojům energie. „Stáže ve společnosti Tesla jsou výjimečné, protože s vámi po tři měsíce jednají jako s každým jiným zaměstnancem.
Cítila jsem, že mám skutečně možnost něco změnit.“ - Kate P. Bývalá stážistka v projektu počítačového zpracování obrazu pro Autopilot. Dnes personální produktová manažerka pro umělou inteligenci.
„Zaměstnanci Tesly jsou zkrátka parta technických šílenců nadšených do práce na jedinečných produktech. Jako stážista můžete mluvit s kýmkoli ve firmě. Lidé se rádi podělí o informace, na čem pracují, v čem je to skvělé a v čem náročné.“ - Jake E. Bývalý stážista v oblasti testování. Dnes seniorní specialista na testování.
„Stáž ve společnosti Tesla, to jsou mimořádně zajímavé projekty, vysoká míra odpovědnosti, skvělá komunita kolegů a bezkonkurenční příležitosti rozvíjet se.“ - Aishwarya V. Bývalá stážistka ve strojírenství. Dnes strojní inženýrka.
JSME TESLA https://www.youtube.com/watch?v=5GaCuYo46tI
Druh práce: Kariéra v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic

Datum zveřejnění: 27.05.2022 15:10 hod
Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo)
WWW: www.tesla.com/cs_CZ/careers/search/?country=DE
Informace: JIŽ VYRÁBÍME! Kariéra v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic. Pomozte urychlit globální přechod k udržitelným zdrojům energie! Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo) je nejvyspělejší velkokapacitní výrobní závod elektromobilů na světě.
Práce ve společnosti Tesla = Výroba + Akumulátorový tým + Umělá inteligence systému Autopilot. Vyberte si, co je Vám bližší.
Nezáleží na tom, odkud pocházíte, kam jste chodili do školy nebo v jakém oboru se pohybujete – pokud za sebou máte skvělé výsledky, přidejte se k nám a společně dáme budoucnosti udržitelné energie a výroby nový rozměr.
Naše komunita - Odmítáme dělat věci tak, jak se dělaly vždycky. Motivováni společným závazkem k udržitelné budoucnosti usilujeme o vytvoření inkluzivního prostředí, ve kterém mohou uspět všichni – bez ohledu na pohlaví, etnicitu, vyznání, věk nebo původ.
Život ve společnosti Tesla - Firemní hierarchii a byrokratické konvence jsme nahradili otevřenou komunikací a pracovním prostředím založeným na vzájemné spolupráci. Díky podpoře bezpečné, inovativní a inkluzivní kultury má místo u stolu každý, kdo má talent, energii a soustředí se na řešení těžkých problémů.
Výhody a mnoho dalšího - Díky flexibilnímu plánování, fitness vybavení, výhodám v oblasti akcií a zaměstnaneckým pojištěním a slevám pro všechny investujeme do členů týmu, abychom jim pomohli v co nejlepší práci a posunuli je v kariéře.
Na našem webu najdete všechny aktuálně otevřené pozice. Je z čeho vybírat.
JSME TESLA https://www.youtube.com/watch?v=5GaCuYo46tI
Druh práce: Manipulační dělník pro výrobu buničiny ze dřeva

Datum zveřejnění: 27.05.2022 15:07 hod
Kontakt: personální oddělení, 558 46 1111, Lenzing Biocel Paskov a.s., Místecká 762, 739 21 Paskov
E-mail: office.biocel@lenzing.com
WWW: www.lenzing.com/cs/lenzing-group/locations/lenzing-biocel-paskov
Informace: Lenzing Biocel Paskov a.s. hledá Manipulační dělníky na hlavní pracovní poměr pro směnný provoz na výrobu buničinu z přírodní suroviny – dřeva – a to uvážlivě a zodpovědně. Nadstandardní platové podmínky, týden dovolené navíc, závodní stravování a další benefity z platné Kolektivní smlouvy. Jsme založeni na lidech se zkušenostmi a vizemi. vytvářejí strukturu naší společnosti. Staňte se její součástí!
Druh práce: Řidič motorových vozíků ve výrobě buničiny ze dřeva

Datum zveřejnění: 27.05.2022 15:06 hod
Kontakt: personální oddělení, 558 46 1111, Lenzing Biocel Paskov a.s., Místecká 762, 739 21 Paskov
E-mail: office.biocel@lenzing.com
WWW: www.lenzing.com/cs/lenzing-group/locations/lenzing-biocel-paskov
Informace: Lenzing Biocel Paskov a.s. hledá Řidiče motorových vozíků na hlavní pracovní poměr pro směnný provoz na výrobu buničinu z přírodní suroviny – dřeva – a to uvážlivě a zodpovědně. Nadstandardní platové podmínky, týden dovolené navíc, závodní stravování a další benefity z platné Kolektivní smlouvy. Jsme založeni na lidech se zkušenostmi a vizemi. vytvářejí strukturu naší společnosti. Staňte se její součástí!
Druh práce: Logistika, kontrolní práce a řidič VZV v pivovaru   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 27.05.2022 15:04 hod
Kontakt: pan Molitor, 596 650 111, Pivovar Ostravar, Hornopolní 57, Ostrava 1
E-mail: ostravar@molsoncoors.com
WWW: www.ostravar.cz/pivovar
Informace: Pivovar Ostravar, člen skupiny Pivovary Staropramen, hledá na hlavní pracovní poměr pro směnný provoz zaměstnance do kombinace prací logistika, kontrolní práce, řidič VZV.
JOB-centrum Ostrava s.r.o.,
koleje VŠB-TUO budova A 3.patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105, záznamník - Otevřeno pro veřejnost pracovní Pondělí 9-15 hodin
E-mail : info@jobcentrum.cz

programming TradePoint Ostrava, copyright JOB-centrum Ostrava, s.r.o. 1990 - 2020